Hakkımızda - Yaşam Koçu Hasret - Sincan/ANKARA - 0552 414 40 56
Hakkımızda

Hakkımızda

 

 

1980 yılında ABD'de kurulan Herbalife Nutrition, hisseleri New York Borsasında (NYSE) işlem gören dünyanın en büyük doğrudan satış şirketlerinden biridir. Herbalife Nutrition kilo kontrolü, Takviye edici gıdalar ve kişisel bakım ürünleri satışını dünya genelinde 90'dan fazla ülkede çok geniş bir Bağımsız Üye Ağı aracılığıyla gerçekleştirmektedir.  

 

  Türkiyedeki faaliyetlerine Mart 1998'de başlayan Herbalife, doğrudan satış yöntemi ile satış yapmaktadır. Herbalife İç ve Dış Beslenme Ürünleri, Herbalife Beslenme Enstitüsü ve Bilimsel Danışma Kurulu'ndaki Nobel Ödüllü Bilim  adamlarının ortak çalışmaları sonucunda tüketime sunulmaktadır. Herbalife, dinamik satış ağı ve muhteşem ürünleri ile bulunduğu tüm ülkelerde insanların yaşam kalitesini yükseltmeye yardımcı olmaktadır.


Ürün

 

  Kaliteli ve güvenli ürün içeriklerimiz öğün yerine geçen gıdalar alanında dünya genelinde tercih edilen bir ürün olmamızı sağlamıştır.

 

Bilim

 

  Size mümkün olan en iyi ürünleri sunmak için, ürün geliştirme sürecimiz beslenme ve sağlık alanlarındaki uzmanların katkıları ile yönetilmektedir.

 

Sürekli Destek

 

  Gerek beslenme, kilo kontrolü ve kişisel bakım ihtiyaçlarınız, gerekse İş Fırsatımız hakkında daha fazla bilgi edinmek olsun, hayatınızı değiştirmeye hazır olduğunuzda başarınız için her adımda size destek olacağız.

 

 

ankara sincan herbalife,ankara sincan herbalife satışı,ankara sincan herbalife ürünleri,ankara sincan herbalife danışmanı,sincan herbalife,sincan herbalife satışı,sincan herbalife ürünleri,sincan herbalife danışmanı,ankara sincan kilo kontrol merkezleri,ankara sincan sağlıklı zayıflama merkezleri,ankara sincan kilo alma teknikleri,ankara sincan herbalife ürünleri,ankara sincan sağlıklı zayıflama merkezleri,ankara sincan herbalife ek kazanç işleri,ankara sincan bitkisel cilt bakımları,ankara sincan herbalife el kremleri,ankara sincan bitkisel herbalife ürünleri,ankara sincan kontrollü kilo alma teknikleri,sincan kilo kontrol merkezleri,sincan sağlıklı zayıflama merkezleri,sincan kilo alma teknikleri,sincan herbalife ürünleri,sincan sağlıklı zayıflama merkezleri,sincan herbalife ek kazanç işleri,sincan bitkisel cilt bakımları,sincan herbalife el kremleri,sincan bitkisel herbalife ürünleri,sincan kontrollü kilo alma teknikleri,sincan kilo kontrol merkezleri,sincan sağlıklı zayıflama merkezleri,sincan kilo alma teknikleri,sincan herbalife ürünleri,sincan sağlıklı zayıflama merkezleri,sincan herbalife ek kazanç işleri,sincan bitkisel cilt bakımları,sincan herbalife el kremleri,sincan bitkisel herbalife ürünleri,sincan kontrollü kilo alma teknikleri,ankara kilo kontrol merkezleri,ankara sağlıklı zayıflama merkezleri,ankara kilo alma teknikleri,ankara herbalife ürünleri,ankara sağlıklı zayıflama merkezleri,ankara herbalife ek kazanç işleri,ankara bitkisel cilt bakımları,ankara herbalife el kremleri,ankara bitkisel herbalife ürünleri,ankara kontrollü kilo alma teknikleri,​kilo kontrol merkezleri,sağlıklı zayıflama merkezleri,kilo alma teknikleri,herbalife ürünleri,sağlıklı zayıflama merkezleri,herbalife ek kazanç işleri,bitkisel cilt bakımları,herbalife el kremleri,bitkisel herbalife ürünleri,kontrollü kilo alma teknikleri,

Bu site, Sitesepeti güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014